На головну > Новини > У Новому Калинові відбулись X Ювілейні транскордонні самоврядні ігри прикордонних районів України і Польщі

23 Червень 2019

22.06.2019 року в м. Новий Калинів відбулись X Ювілейні транскордонні самоврядні ігри прикордонних районів України і Польщі.

Команди з представників органів місцевого самоврядування: Самбірського, Старосамбірського, Пустомитівського, Городоцького і Мостиського районів, а також Бяльського, Люблінського, Перемишльського повітів та гміни Ясло Республіки Польща змагались у турнірі з міні-футболу та волейболу.

Команди-переможці нагороджені кубками, медалями та пам’ятними вимпелами, а учасники змагань - кубками.

Як естафету "Перехідний кубок" голова Самбірської райради Віталій Кімак передав команді Любліна. У цьому польському місті наступного літа відбудуться XІ транскордонні самоврядні змагання.

Завершилось свято виступом працівників культури Новокалинівської ОТГ та учнів Новокалинівської дитячої музичної школи.

Джерело: Facebook/Новокалинівська об'єднана територіальна громададо