На головну > Новини > У Львові завершились «Всеукраїнські змагання – «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019»

23 Червень 2019

Впродовж двох днів у Львові, на площі біля Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, у запеклій боротьбі визначали найсильніших,   найспритніших та найвитриваліших рятувальників і рятувальниць за міжнародним форматом «Firefighter Combat Challenge».

У змаганнях участь взяли 29 команд зі всієї України, а це близько двох сотень учасників.
На учасників чекали непрості випробування: підйом рукавної лінії по сходових маршах на майданчик 4-го поверху навчальної вежі та підйом рукавних скаток; силовий тренажер, де ударами кувалди необхідно перемістити балку вагою 72,5 кг; заливка мішені влучним “пострілом” з пожежного рукава; евакуація потерпілого 80-ти кілограмового манекену на відстань 30 метрів.

За результатами забігів у номінації «тандем мікс», переможцями та призерами «Всеукраїнських змагань – «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019» стали:
1-ше місце – представники команди Головне управління ДСНС України у м. Києві;
2-ге місце - представники команди Головне управління ДСНС України у м.Києві;
3-тє місце – представники команди Вищого професійного училища ЛДУБЖД м. Вінниця.

За результатами забігів у номінації «тандем» серед чоловіків, переможцями та призерами «Всеукраїнських змагань – «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019» стали:
1-ше місце – представники команди Головне управління ДСНС України у Рівенській області;
2-ге місце - представники команди Головне управління ДСНС України у Рівенській області;
3-тє місце - представники команди Головне управління ДСНС України у Миколіївській області.

За результатами забігів у номінації «тандем» серед жінок, переможцями та призерами «Всеукраїнських змагань – «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019» стали:
1-ше місце – представниці команди Головне управління ДСНС України у м.Києві;
2-ге місце - представниці команди Головне управління ДСНС України у Львівській області;
3-тє місце - представниці команди Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

За результатами забігів у номінації «Естафета», переможцями та призерами «Всеукраїнських змагань – «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019» стали:
1-ше місце – команда Головного управління ДСНС України у Рівенській області;
2-ге місце – команда Головного управління ДСНС України у Львівській області;
3-тє місце – команда Головного управління ДСНС України у м. Києві.

Переможцями та призерами «Всеукраїнських змагань – «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019» стали:
1-ше місце – команда Головного управління ДСНС України у м. Києві;
2-ге місце – команда Головного управління ДСНС України у Львівській області;
3-тє місце – команда Управління ДСНС України у Івано-Франківській області.

Джерело: Facebook/Головне управління ДСНС України у Львівській області.