На головну > Новини > Ватерполісти «Динамо» Львів» - переможці Кубку України 2019

Ватерполісти «Динамо» Львів» - переможці Кубку України 2019

23 Червень 2019

22-23 червня на водному майданчику Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України   відбувалась фінальна частина Кубку України з водного поло 2019 року серед чоловічих команд.

За трофей переможця Кубку України боролись 4 команди – чинний чемпіон України 2019 р. львівське «Динамо», віце-чемпіон України УФК Львів, володар Кубка України 2018 р. збірна Харківської області та переможці кваліфікаційного турніру, який завершився 11 червня в Дніпрі – ВК Маріуполь.

Головний суддя змагань - суддя національної категорії Лісун В.(м.Київ).

Сьогодні, 23 червня, відбувся фінальний матч між збірною Харківської області та «Динамо» Львів», який завершився на користь господарів з результатом 15:5.

Відтак, за результатами проведених матчів перше місце Кубку України виборола ВК «Динамо» Львів», друге місце - збірна Харківської області, третє - КЗ ЛОР ЛУФК, і четверте -ВК «Маріуполь».

Вітаємо наших чемпіонів та бажаємо й надалі перемог!

Ольга Козій, головний спеціаліст управління фізичної культури та спорту ЛОДА