На головну > Новини > Двоє львівських лучників завоювали ліцензії на Паралімпіаду-2020


Двоє львівських лучників завоювали ліцензії на Паралімпіаду-2020


19 Червень 2019


Нещодавно у нідерландському місті Хертогенбос відбувся чемпіонат світу зі стрільби з лука серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

 

Про це прес-службі управління фізичної культури та спору ЛОДА повідомив т. в. о. начальника КЗ ЛРЦ «Інваспорт» Володимир Любіжанін.

 

У складі національної збірної команди України зі стрільби з лука взяло участь 8 львівських спортсменів з ураженням ОРА. Серед них у класичному луці виступили: Роксолана Дзьоба – Балян, Світлана Шатковська, Сергій Шимчак т а Микола Галишич. У блочному луці змагались: Сергій Атаманенко, Іван Дзядик, Павло Назар та Наталія Малих.

 

Найкращий результат показали у командних змаганнях з блочного луку, посівши 4 місце: Сергій Атаманенко, Іван Дзядик, Павло Назар. Також 5 місце у міксі у спортсменів – Роксолани Дзьоби - Балян та Сергія Шимчака.

 

Також дві ліцензії для національної збірної команди України зі стрільби з лука серед спортсменів з УОРА на участь у Паралімпійських іграх -2020 Токіо (Японія) вибороли: Роксолана Дзьоба – Балян (класичний лук) та Сергій Атаманенко (блочний лук).