На головну > Новини > Львів’яни серед призерів – Всеукраїнських змагань серед найсильніших лучників 2012 року

15 Березень 2012

10-14 березня 2012 року у м.Львові на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України (вул.Клепарівська,39) відбулись Всеукраїнські змаганя зі стрільби з лука серед сильніших спортсменів України.

В змаганнях взяло участь 48 кращих атлетів (24 чоловіки, 24 жінки) за рейтингом Федерації стрільби з лука України, серед яких 28 майстрів спорту України міжнародного класу, з них 8 Заслужених майстрів спорту, а також 20 майстрів спорту України з лучного спорту, які представляли сім областей України, а саме: Закарпатська, Львівська, Чернівецька, Харківська, Херсонська, Сумська, Рівненська.

Після тривалих та напружених баталій, переможцями та призерами серед жінок стали :

1 місце  - мсмк МИЛЬЧЕНКО Ніна - Харків-Динамо

2 місце - мсмк ЗАХАРЧЕНКО Юлія -  Харків-Динамо

3 місце  - мсмк СІЧЕНІКОВА Лідія - Чернівці-Динамо

Серед чоловіків переможцями та призерами стали:

1 місце  - змс РУБАН Віктор - Харків-Динамо

2 місце  - мсмк МАРЧЕНКО Євген – Львів, Україна

3 місце  - змс ГРАЧОВ Дмитро -  Львів, ШВСМ-Динамо

Дані змагання були одним з етапів відбору до складу збірної команди України, яка представлятиме нашу державу на міжнародній арені з лучного спорту – а саме першому етапі Кубку світу 2012 року, що відбудеться на початку квітня у  м. Шанхай (Китай).

Тож за підсумками двох етапів відбору на Кубку світу збірну команду України представлятимуть:

Чоловіки:

Віктор Рубан – м. Харків;

Дмитро Грачов – м.Львів;

Маркиян Івашко – м.Львів;

Георгій Іваницький – м.Львів.

Запасні:

Марченко Євген м.Львів;

Ярослав Мокринський м.Львів.

Жінки:

Катерина Палеха – м.Львів

Ніна Мильченко – м. Харків

Лідія Січенікова – м.Чернівці;

Юлія Захарченко – м.Харків.

Запасні:

Родіонова Поліна – м.Суми;

Яворська Катерина – м.Львів.

Попереду у спортсменів збірної України ще підготовчий навчально-тренувальний збір, який розпочнеться з 20 березня 2012 року в м.Київ.