На головну > Новини > Вітаємо Юрія Майбороду, Петра Жукровського та Олега Домчака з Днем народження!!!

19 Червень 2019

Вітаємо сьогоднішніх уродинників!

- директора ДП «Арена Львів», багаторічного очільника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрія Анатолійовича Майбороду;

- голову постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петра Степановича Жукровського;

- голову постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради Олега Івановича Домчака.

Дорогі наші колеги, шлемо щирі вітання з Днем народження від усіх працівників галузі фізичної культури та спорту Львівщини!

Бажаємо здійснити безліч нових проектів, примножити здобуті досягнення.

Божого благословення та успіхів у всьому!