На головну > Новини > Акробати Львівщини – чемпіони та призери змагань зі стрибків на акробатичній доріжці

15 Червень 2019

11-15 червня 2019 у місті Генічеськ на території спортивного комплексу ГРДЮСШ   відбувся Відкритий чемпіонат України та Всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці.

Організаторами виступили: Міністерство молоді та спорту України, Українська федерація гімнастики, Технічний комітет зі стрибків на акробатичній доріжці.

На цих змаганнях серед призерів були й спортсмени Львівщини.

У багатоборстві 1 місце виборов Віталій Войтів, 2 місце – Анна-Марія Вагіла та 3-тє посів Олег Мазурик.

В окремих вправах кращими стали:
І вправа – Віталій Войтів (І місце);
ІІ вправа – Віталій Войтів (І місце), Олег Мазурик (ІІ місце), Анна-Марія Вагіла (ІІІ місце).

У командному фіналі: юнаки вибороли І місце, дівчата – ІІ місце, а у підсумку І – ше загальнокомандне місце.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з успішним виступом!