На головну > Новини > Львівських медиків Обласного лікарсько – фізкультурного диспансеру відзначено подяками

14 Червень 2019

Напередодні Дня медичного працівника, який щорічно відзначають у третю неділю червня, подяками голови Львівської   обласної державної адміністрації нагороджено медиків КНП ЛОР «Львівський обласний лікарсько - фізкультурний диспансер».

Подяки урочисто вручив заступник начальника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Андрій Тур.

Відтак, за високий професіоналізм,багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі Львівщини та з нагоди Дня медичного працівника оголошено подяку голови таким працівникам КНП ЛОР «Львівський обласний лікарсько - фізкультурний диспансер»:

- Соломії Масюк, медичну сестру відділення діагностики і тестування;

- Степану Прибилу, масажиста відділення медико-спортивної реабілітації;

- Наталії Чех, лаборантові клініко-діагностичної лабораторії відділення діагностики і тестування.

Нагадаємо, у 2019 році День медичного працівника припадає на 16 червня.

Вітаємо усіх медичних працівників та дякуємо, що перебуваємо завжди під Вашим надійним захистом!

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА