На головну > Новини > На Дрогобиччині стартував районний етап юнацько-спортивної гри «Сокіл»

На Дрогобиччині стартував районний етап юнацько-спортивної гри «Сокіл»

13 Червень 2019

Сьогодні, 13 червня, на території Попелівського навчально-виховного комплексу відбулось урочисте відкритя районного етапу   юнацько-спортивної гри «Сокіл».

Загалом у змаганнях беруть участь 80 учасників, які представляють 8 команд. Серед них НВК: Дережицький, Доброгостівський, Модрицький, Нагуєвицький, Попелівський, Уличнянський, Урізький та Ясенице-Сільнянський.

Урочисто учасників змагань привітали: головний спеціаліст з питань молоді та спорту Дрогобицької районної державної адміністрації Михайло Якимчук, директор Попелівського НВК Олег Марків, сільський голова села Попелі Тарас Біликівський, заступник директора Попелівської НВК Віра Тупичак.

У програмі юнацько-спортивної гри «Сокіл»: конкурс строю і пісні, встановлення наметів, історична вікторина, завдання з надання меддопомоги, волейбольна естафета, перетягування канату, комбінована естафета тощо.

Довідково:
Попелівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» здійснює навчання майже 300 учнів. Заклад розташований у селі Попелі на вулиці Сонячна, 35, Дрогобицького району. Примітно, що заклад зустрічає словами Івана Яковича Франка: «Нам пора для України жить».

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА