На головну > Новини > Робоча група «Спорт» розпочала роботу над Стратегією розвитку Львівщини


Робоча група «Спорт» розпочала роботу над Стратегією розвитку Львівщини


11 Червень 2019


10 червня у конференц-залі управління фізичної культури та спорту ЛОДА відбулась перша зустріч робочої групи «Спорт» в рамках підготовки Стратегії розвитку Львівщини на період до 2027 року.

 

Начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім'як, ознайомив присутніх з визначенням цілей Стратегії.

 

Зокрема, він зазначив, що Стратегія розвитку Львівщини до 2027 року передбачає п'ять стратегічних цілей. Це «Розумна економіка», «Якість життя», «Екологічна безпека», «Розвинута інфраструктура», та «Туристична привабливість».

 

Присутні обговорили чотири основні пріоритети розвитку галузі фізичної культури та спорту Львівщини. Серед них: популяризація фізичної культури та масового спорту серед населення; розвиток спортивно-рекреаційної інфраструктури, спорт вищих досягнень, соціальна інклюзія та інтеграція осіб з інвалідністю засобами фізичної культури та спорту.

 

Робоча група буде й надалі продовжувати спільну комунікацію щодо напрацювання оперативних цілей, завдань, заходів та очікуваних показників реалізації Стратегії розвитку Львівщини на період до 2027 року.

 

Ольга Ведернікова, головний спеціаліст управління фізичної культури та спорту ЛОДА