На головну > Новини > Львівські спортсмени завоювали медалі на чемпіонаті України з риболовного спорту

07 Червень 2019

Завершився чемпіонат України з риболовного спорту з ловлі коропа, який відбувався з 3 до 6 червня 2019 року   на озері в селі Прилбичі Яворівського району.

У змаганнях брали участь 10 найкращих клубів України. Серед них чудовий результат показали львівські спортсмени. Зокрема, в особистому заліку призерами стали:

1місце – КК ТРІНІТІ (Я. Михаць, А. Хлопецький, О. Чучко)
2 місце – КК ТРІНІТІ (О. Серьогін, М. Орел, А. Дулиш)
3 місце – КК КРИЧЕВИЧІ(дворазові чемпіони світу – М. Григоращенко, М. Сениця, Д. Лавріненко).

У загальнокомандному заліку:
1місце – КК ТРІНІТІ
2 місце – ЛКК (Львівський карповий клуб).
3 місце – КК КРИЧЕВИЧІ.

Впродовж 72 годин, загальний вилов риби становив 4754,3 кг, а вага найбільшого карпа – 19 500 кг.

Зауважимо, що змагання служили першим відбірковим етапом на участь у чемпіонаті світу, який також відбудеться на львівській водоймі у 2020 році.

Організаторами змагань виступили: Федерація риболовного спорту України, Львівська обласна федерація риболовного спорту та Львівський карповий клуб.