На головну > Новини > На організаційній нараді обговорено проведення кваліфікаційних матчів чемпіонату Європи з футболу

05 Червень 2019

Напередодні матчів, 5 червня, на стадіоні «Арена Львів» відбулась нарада з питань проведення   кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи 2020 року з футболу.

У президії були присутні: заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів, керівник служби координації роботи з ФІФА та УЄФА Федерації футболу України Андрій Таран та перший віце-президент Української асоціації футболу Вадим Костюченко.

За словами заступника голови Львівської ОДА Романа Филипіва, під час проведення матчів найголовнішим для нас є безпека глядачів та гостей міста.

«Ми маємо змогу вкотре продемонструвати світовій спільноті, що Львівщина, як і Україна в цілому є відкритим та гостинним регіоном для всіх. Тому для тих, хто не матиме змогу бути на матчах, діятиме фан-зона неподалік Львівського національного університету імені Івана Франка задля підтримки команд кваліфікаційного раунду чемпіонату», – зауважив Роман Филипів.

Нагадаємо, 7 та 10 червня у Львові відбудуться футбольні матчі кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи 2020 року між національними чоловічими збірними командами України – Сербії та України – Люксембургу.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА