На головну > Новини > Понад 100 спортсменів змагаються у чемпіонаті України зі стрільби кульової

Понад 100 спортсменів змагаються у чемпіонаті України зі стрільби кульової

02 Червень 2019

Урочистим відкриттям на Львівщині розпочався чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 1999 р.н. та молодших у вправах з пістолету.

Цьогоріч у змаганнях беруть участь 148 спортсменів із 12 областей України та м.Києва.

Учасників змагань привітали: представник Федерації стрільби України, ЗМС Володимир Іванчук, начальник управління спортивних споруд ЛОО ФСТ «Динамо» Андрій Бас, старший тренер збірних команд України з олімпійських видів спорту у Львівській області Владлен Новаковський, головний суддя змагань, ЗТУ Степан Старінський.

Організаторами змагань виступили: Міністерство молоді та спорту України, Львівська ОДА, Федерація стрільби України та Львівської області, ФСТ «Динамо».

Змагання триватимуть до 7 червня 2019 року. Поряд із цим чемпіонатом, також у місці Вінниця тривають змагання у вправах з гвинтівки.

Владлен Новаковський, старший тренер штатної збірної команди України