На головну > Новини > Львівщина приймає фінал Універсіади України зі стрільби з лука

Львівщина приймає фінал Універсіади України зі стрільби з лука

28 Травень 2019

У вівторок, 28 травня 2019 на території лучного поля СДЮШОР «Електрон» відбулось урочисте відкриття Універсіади України зі стрільби з лука.

Серед учасників змагань є спортсмени, які представляють команди із 7 областей України та Києва. Загалом участь беруть 83 учасники.

З вітальним словом до учасників виступив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, який побажав їм вдосконалити професійну майстерність та поповнити скарбничку новими медалями.

Організатором виступило Міністерство освіти та науки України, Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, обласне відділення комітету фізичного виховання та спорту МОН України, Федерація стрільби з лука України та Львівської області.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА