На головну > Новини > Команда важкоатлетів Львівщини U-23 знову найсильніша в Україні

Команда важкоатлетів Львівщини U-23 знову найсильніша в Україні

23 Травень 2019

У місті Чорноморську Одеської області, з 13 до 18 травня 2019 року, відбувся Чемпіонат України серед молоді віком до 23 років та Всеукраїнський турнір пам’яті ЗМС Я. Куценка. Загалом у цьогорічних змаганнях боролося понад 260 атлетів з 20 регіонів України.

Услід за успіхом юнаків Львівщини U-17, які перемогли командну боротьбу у лютому, юніорів U-20, які не залишили шансів суперникам у березні, і цього разу наші важкоатлети здобули загальнокомандну перемогу набравши 461,5 очок. Друге і третє місця посіли важкоатлети Донецької (449,5 оч.) та Луганської областей (395 оч.).

Чемпіоном України у ваговій категорії до 102 кг став 17-річний Богдан Гоза, зібравши суму двоборства 335 кг. Водночас, у цій ваговій категорії третім став Данило Мочернюк із сумою двоборства 319 кг.

«Срібло» у ваговій категорії до 81 кг здобув Анатолій Горідько, в активі якого є також 1-ше місце у ривку. Проте спортсмену не вистачило одного кілограму для перемоги у сумі двоборства.

На другій позиції фінішував Тарас Кінах у ваговій категорії понад 109 кг із сумою двоборства 301 кг.

Також малу срібну нагороду в поштовху виборов Галій Володимир (вагова категорія до 67 кг), піднявши 141 кг та виборовши 4 місце у сумі двоборства.

Серед жінок успішно виступила Тетяна Малявська у ваговій категорії до 59 кг та Софія Константинова у ваговій категорії до 64 кг. Примітно, що ці спортсменки вперше виконали норматив майстра спорту України!

Технічні результати виступів чоловіків:
Богдан Гоза – 1 місце у ваговій категорії до 102 кг (тренери – А. Гентош, В. Гентош) СДЮШОР-1 МОН.

Анатолій Горідько – 2 місце у ваговій категорії до 81 кг (тренери – В. Плюта, В. Кінарьов, С. Тузяк) КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо.

Тарас Кінах – 2 місце у ваговій категорії + 109 кг (тренери – В. Рекша, Ю. Бутенко) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак.

Данило Мочернюк – 3 місце у ваговій категорії до 102 кг (тренери – Я. Мартинюк, А. Дребіт) КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо.

Володимир Галій – 4 місце у ваговій категорії до 67 кг (тренери – А. Гентош, В. Гентош, О. Косів) СДЮШОР-1 МОН.

Віталій Баранкевич – 6 місце у ваговій категорії до 55 кг (тренер – Ю. Лишега) СДЮСШОР «Веслярик» ФСТ Колос.

Ельтибар-Олег Махмудов – 6 місце у ваговій категорії до 67 кг (тренери – С. Єсін, В. Кононенко) СДЮСШОР «Веслярик» ФСТ Колос.

Олександр Пелех – 7 місце у ваговій категорії до 61 кг (тренер – Ю. Лишега) СДЮСШОР «Веслярик» ФСТ Колос.

Володимир Котельчук – 9 місце у ваговій категорії до 61 кг (тренери – А. Гентош, В. Гентош, О. Косів) СДЮШОР-1 МОН.

Дмитро Клецко – 9 місце у ваговій категорії до 89 кг (тренери – В. Плюта, В. Кінарьов, С. Тузяк) КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо.

Технічні результати виступів жінок:
Ярина Петрук – 5 місце у ваговій категорії до 49 кг (тренер – О. Товстоног) КДЮСШ «ім. Ю.Кутенка» ЗСУ.

Софія Константинова – 5 місце у ваговій категорія до 64 кг (тренери – О. Товстоног, В. Кононенко) СДЮСШОР «Веслярик» ФСТ Колос.

Маргарита Закашевська – 8 місце у ваговій категорії до 71 кг (тренери – В. Плюта, В. Кінарьов, С. Тузяк) КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо.

Тетяна Малявська – 10 місце у ваговій категорії до 59 кг (тренер – О. Товстоног) КДЮСШ «ім. Ю.Кутенка» ЗСУ.