На головну > Новини > У Львові відбудеться футбольний матч в межах Міжнародного турніру 5х5


У Львові відбудеться футбольний матч в межах Міжнародного турніру 5х5


11 Травень 2019


18 -19 травня 2019 року на території стадіону «Електрон», що у Львові на вулиці Генерала Чупринки, 130, відбудуться кваліфікаційні відбіркові матчі Міжнародного турніру 5х5.

 

Поспішай заявити свою команду, зареєструвавшись на сайті: https://goo.gl/3qSTup або збери команду з 5 гравців, приходь у день турніру на локацію і поборись за квитки до національного фіналу.

 

Будьте одним із десятків тисяч гравців з шести континентів, які змагатимуться, щоб визначити, хто є найшвидшою, найбільш технічною і тактичною командою у світі та станьте на крок ближчі до досягнення вашої мрії. Реєструйтесь зараз!

 

Зазначимо, команда-переможець національного фіналу  вирушить до Бразилії, де представить свою країну в світовому фіналі.

 

Наступні відбіркові турніри відбудуться у Вінниці, Івано-Франківську, Луцьку, Харкові, Києві, Маріуполі, Одесі, Миколаєві, Дніпрі та Запоріжжі. Переможці локальних кваліфікацій зустрінуться у Національному фіналі, який визначить найкращу команду України, що вже цього літа представлятиме нашу країну на Світовому Фіналі у Бразилії! Подарунком для чемпіонів світу стане зустріч з легендарним Неймаром та гра проти талановитого бразильця та його товаришів по команді.

 

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА