На головну > Новини > Павло Коростильов - кращий спортсмен Львівщини за підсумками березня


Павло Коростильов - кращий спортсмен Львівщини за підсумками березня


07 Травень 2019


Сьогодні, 7 травня, відбулась церемонія нагородження найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного березня 2019 року.   Ним став Павло Коростильов.

Це звання Павло Коростильов здобув завдяки успішному виступі на чемпіонаті Європи зі стрільби кульової, який проходив 16-25 березня 2019 року в хорватському місті Осієк, здобувши золоту нагороду у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет). Також в командних змаганнях у стрільбі з пневматичного пістолета серед чоловіків, разом з партнерами по команді – Павло Коростильов здобув срібну нагороду континентальної першості.

Окрім того, у межах заходу відзначили тренера спортсмена - Сергія Коростильова.

Присутніх привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

"Я хочу подякувати вам за те, що завдяки вашій праці уже неодноразово наш синьо-жовтий стяг піднімався на найвищі щогли. І я переконаний, що він ще не один раз замайорить, а вашими здобутками ми прославлятимемо нашу Українську державу. Бажаю вам успіхів. Пам’ятайте, що незважаючи на усі ваші досягнення, основні вершини – завжди попереду", - зазначив очільник Львівщини.

Довідково:

Коростильов Павло Сергійович - народився 5 листопада 1997 року, вихованець Львівського училища фізичної культури, Заслужений майстер спорту України з стрільби кульової, член національної збірної команди України, здобув для України першу ліцензію на Олімпіаду 2020 року в Токіо (Японія). Представляє Львівську область та Збройні сили України. Тренери: заслужений тренер України – Коростильов Сергій Миколайович (батько Павла); Камінський Олександр Борисович (головний тренер збірної команди України).

Джерело: loda.gov.ua .