На головну > Новини > У Червонограді відкрито одразу два футбольні поля

У Червонограді відкрито одразу два футбольні поля

03 Травень 2015

Сьогодні, 3 травня у Червонограді відбулось урочисте відкриття спортивних майданчиків за обласною програмою «Спортивний майданчик»  та програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах».

Для облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям неподалік Червоноградської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 8 використано 500 тис. грн. з обласного бюджету та 1 млн. грн. – з місцевого. Інший об’єкт відкрито на території Червоноградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1, за програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах», та використано коштів: 750 тис. грн. з місцевого та 730 тис. грн. з державного бюджету.

Як зауважує начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Роман Хім’як, за останні 5 років місто Червоноград посідає 1 місце в обласному рейтингу щодо введення в експлуатацію нових спортивних споруд.

За словами голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, цього року на реалізацію «Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту у Львівській області на період до 2021 року» виділено 25 млн гривень. Відтак, до кінця року на Львівщині планують облаштувати ще 88 спортивних майданчиків.

До слова, на урочистому відкритті були присутні представники органів влади, громадськості, духовенства, місцеві жителі, діти та молодь. Також відбулись виступи: школи бойового гопака «Шаблезуб», танцювального колективу «Молодість», клубу карате БДЮТЧ та проведено футбольні турніри.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА