На головну > Новини > Сьогодні урочисто відкрито 22-і Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Олімпійські надії»

01 Травень 2019

Вже традиційно змагання відбуваються у Львові на лучному полі КЗ СДЮШОР «Електрон»,   що на вул. П. Грабовського, 11.

Урочисто привітали учасників змагань:

- начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як,

голова відділення НОК у Львівській області Юрій Турянський

начальник управління молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін

представник Міністерства молоді та спорту України Кирило Тараканов

директор Львівського державного училища фізичної культури Степан Родак

голова ЛОО ФСТ «Україна» Роман Шиманський

провідний тренер штатної збірної команди України зі стрільби з лука Владлен Новаковський

президент Львівської обласної федерації стрільби з лука Олександр Калиніченко та

директор КЗ «СДЮШОР «Електрон», суддя національної категорії, головний суддя змагань Надія Кокот.

Нагадаємо, цьогоріч у змаганнях беруть участь 240 юних лучників, що представляють збірні команди з 9 областей України, м.Київ та збірну Польщі.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА