На головну > Новини > Софія Бздир виборола нагороди чемпіонату Європи з пауерліфтингу

Софія Бздир виборола нагороди чемпіонату Європи з пауерліфтингу

30 Квітень 2019

28 квітня 2019 року в чеському місті Плзень стартував чемпіонат Європи з пауерліфтингу.

Про це управлінню фізичної культури та спорту ЛОДА повідомила голова Львівської обласної організації федерації пауерліфтингу України Марія Розторгуй.

Львівщину на цих змаганнях представила яворівська спортсменка Софія Бздир, яка змагалася у ваговій категорії до 52 кг серед дівчат.

У першій змагальній вправі нашій спортсменці підкорилась вага 107,5 кг, у другій вправі - 55 кг, а у тязі становій Софія продемонструвала 112,5 кг.

Таким чином, в активі нашої спортсменки: мала бронзова нагорода у тязі становій та п'яте місце за сумою триборства.

Вітаємо спортсменку та її тренера Віктора Погребінського з успішним виступом!