На головну > Новини > Новояворівська Льодова Арена відзначила своє 10-річчя

Новояворівська Льодова Арена відзначила своє 10-річчя

23 Квітень 2019

23 квітня 2019 року на Льодовій арені у місті Новояворівськ  відбулись урочистості  з нагоди   10-річчя Льодової  Арени та нагородження чемпіонів  та  призерів за підсумками хокейного сезону 2018-2019 рр.

Серед почесних гостей були присутні: начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хімʼяк, президент федерації хокею Львівщини Микола Романюк, директор ДП «Арена Львів» Юрій Майборода, голова відділення НОК у Львівській області Юрій Турянський, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський, міський голова Новояворівська Василь Муравель, голова Яворівської районної ради Володимир Сичак.

В рамках заходу привітали команду ХК «Галицькі леви» за підсумками хокейного сезону 2018-2019 рр. та пригадали основні їхні здобутки.

Нагадаємо, хокейний клуб «Галицькі Леви» представляв Львівщину в чемпіонаті України та на міжнародній арені в сезоні 2018-2019 рр.Також команда здобула звання: чемпіонів  України серед юнаків 2004 р.н. U15 та Карпатської молодіжної хокейної ліги у категорії U-19, срібних призерів Карпатської молодіжної хокейної ліги у категорії U-15 і фіналістів чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н.U-12.

Довідково:

Льодова Арена міста Новояворівська – це перша в області крита льодова спортивна споруда, яка була урочисто відкрита 2009 році. Містить у своєму комплексі стандартний хокейний майданчик (26 х 56 метрів), спортивний зал, відповідні приміщення для аматорів та спортсменів, трибуни на 600 місць.

Це основний тренувальний та змагальний осередок як для хокеїстів, так і фігуристів і є потужною базою провадження фізкультурно-оздоровчої роботи для мешканців Львова, Яворівського та сусідніх районів.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА