На головну > Новини > Кращих спортсменів Львівщини відзначать грошовими нагородами за підсумками першого кварталу 2019 року

15 Квітень 2019

16 квітня о 15 год у конференц-залі «Євроготелю», що у Львові на вул. Тершаковців, 6-А,   відбудеться урочисте вручення сертифікатів на отримання грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту, які у першому кварталі 2019 року стали переможцями та призерами чемпіонатів світу та Європи.

Під час заходу 12-ть кращих спортсменів Львівщини урочисто отримають грошові сертифікати, за участю голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, представників федерацій з видів спорту, фізкультурно-спортивних товариств, тренерів та журналістів.

Серед тих, хто отримають сертифікати: майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту Олена Старікова, майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Оксана Лівач, заслужений майстер спорту України зі стрільби кульової Павло Коростильов, майстер спорту України з вільної боротьби Юрій Ідзінський, майстер спорту України міжнародного класу з карате Станіслав Горуна, майстер спорту України з карате Галина Мельник, кандидат в майстри спорту з карате Діана Шостак, майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби з лука Юрій Гавелко, майстер спорту України зі стрільби кульової Яна Чучмарьова, майстер спорту України міжнародного класу з боротьби вільної Ангеліна Лисак, кандидат в майстри спорту України з біатлону Юлія Городна, майстер спорту України зі стрільби з лука Жанна Наумова.

Нагадаємо, нагородження кращих спортсменів здійснюється відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 квітня 2017 року № 299/0/5-17 «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту».

Всього грошовими винагородами буде відзначено 104 спортсмени Львівської області з олімпійських видів спорту, які впродовж I-го кварталу 2019 вибороли призові місця на офіційних змаганнях національного та міжнародного рівня. Загальна вартість грошових винагород становить – 268 350 грн.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА