На головну > Новини > Львівські лучники – призери Гран-Прі Європи та володарі ліцензій на ІІ Європейські Ігри

15 Квітень 2019

Бронзові нагороди в командних змаганнях серед чоловіків здобула українська команда у складі двох львів'ян – Юрія Гавелка, Георгія Іваницького та Олексія Гунбіна (Сумська обл.).

Ще одну бронзову нагороду в змаганнях серед змішаних команд виборов львівський дует у складі Юрія Гавелка та Вероніки Марченко.

Також жіноча збірна України у складі львів'янки Вероніки Марченко, Поліни Родіонової та Євгенії Чибісової (Сумська обл.) вибороли срібні нагороди в командних кваліфікаційних змаганнях  до II Європейських Ігор -2019 року та здобули комплект заповітних ліцензій.

Відтак, в активі збірної України є 4 ліцензії на участь в II Європейських Іграх: 1 у чоловіків, а 3 – у жінок.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів із нагородами! Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Владлен Новаковський,
старший тренер штатної збірної команди України зі стрільби з лука