На головну > Новини > На Львівщині триває підготовка до футбольних кваліфікаційних матчів чемпіонату Європи

10 Квітень 2019

10 квітня 2019 року на території стадіону «Арена Львів» відбулась організаційна нарада   щодо проведення футбольних матчів кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи 2020 під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Романа Филипів.

У нараді брали участь: начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хімʼяк, директор ДП «Арена Львів» Юрій Майборода, генеральний директор ТОВ «ФФУ Маркетинг» Роман Волинець, перший заступник голови Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Львівській області Олександр Оношко, в.о. директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ярема Качмар, начальник управління молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін, начальник відділу транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ольга Кравецька, начальник СПК УПД головного управління Національної поліції України у Львівській області Мар’ян Кузяк, керівник служби координаційної роботи з ФІФА та УЄФА федерації футболу України Андрій Таран, начальник відділу управління СБУ у Львівській області Олександр Ткачук.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів наголосив на важливості безпеки глядачів та учасників під час проведення матчів.

«Маємо створити максимально комфортні умови для львів`ян та гостей міста. Зокрема, налагодити взаємодію усіх служб – медичної, транспортної, правоохоронних органів тощо», – зазначив Роман Филипів.

Нагадаємо, відповідно до рішення виконкому Федерації футболу України, матчі відбору Євро-2020 відбудуться на стадіоні «Арена Львів» вже у червні цього року. Зокрема, 7 червня збірна команда України зіграє з командою Сербії, а 10 червня – з Люксембургом.

Зараз на стадіоні тривають на завершенні роботи з облаштування нового газону. Роботи здійснює Товариство з обмеженою відповідальністю «Енго».

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА