На головну > Новини > Львівщина прийматиме юнацький чемпіонат України з дзюдо


Львівщина прийматиме юнацький чемпіонат України з дзюдо


09 Квітень 2019


11-13 квітня 2019 року в легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України   відбудеться Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат  віком до 16 років (IV ранг).

Організаторами змагань виступив відділ єдиноборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту Міністерство молоді та спорту України спільно з Федерацією дзюдо України, за сприяння управління фізичної культури та спорту ЛОДА та Львівської обласної федерації дзюдо.

У змаганнях очікується участь 500 дзюдоїстів із різних куточків України. Кожна команда складатиметься з 8 спортсменів, які виступатимуть у різних вагових категоріях. Найменша вага для юнаків не повинна бути менша ніж 38 кг, а для дівчат – не менша ніж 36 кг.

Проведення змагань здійснюватиметься відповідно до європейських вимог.

Урочисте відкриття змагань – 12 квітня 2019 року о 16:30.

 

Довідково:

Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат віком до 16 років проводиться з метою популяризації та розвитку дзюдо в Україні, підвищення спортивної майстерності, оцінки роботи тренерсько-викладацького складу, фізкультурно-спортивних організацій, закладів фізичної культури та спорту, пропаганди здорового способу життя, залучення молоді до активних занять спортом та підвищення якості суддівства змагань.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА