На головну > Новини > У Львівській області стартувала футбольна Прем`єр-ліга

У Львівській області стартувала футбольна Прем`єр-ліга

06 Квітень 2019

Сьогодні, у Міжнародний день спорту, на Львівщині розпочався новий сезон Премєр-ліги з футболу, в якому братимуть участь 14 обласних команд.

Дебютний матч відбувся на штучному полі львівського «Сокола» між командами Борщович «Львів-Соколем» Пустомитівського району та Новояворівським «Гірником» Яворівського району. Відтак, переможцем стала команда «Львів-Сокіл» з рахунком 3:2.

У наступний тур Борщовичі поїдуть в гості до Демні, а Новояворівськ на виїзді змагатиметься зі ще одним новачком «прем’єрки» – дрогобицькою «Галичиною».

Нагадаємо, що 5 квітня цього року на Львівщині відбулась непересічна подія в історії Львівського футболу – Федерація футболу Львівської області підписала Меморандум про співпрацю і партнерство щодо розвитку футболу із Львівською обласною радою та Львівською обласною державною адміністрацією.

Ольга Козій,

головний спеціаліст управління фізичної культури та спорту ЛОДА