На головну > Новини > Львівщина відзначає Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку

Львівщина відзначає Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку

06 Квітень 2019

6 квітня у Стрийському парку відбувся легкоатлетичний забіг в рамках Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку   та задля порятунку життя 4-річного Мирослава Мілойчікова.

Організаторами заходу виступило відділення НОК України у Львівській області спільно з управлінням фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівською міською радою, Молодіжною Радою об’єднаних профспілок Львівщини та ін.

У забігу взяло участь понад 500 осіб.

Нагадаємо, 7 квітня о 13 год у золочівському парку «Здоров’я» на вул. Маркіяна Шашкевича відбудеться ще один обласний захід до Міжнародного дня спорту – фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я». Організаторами цього фестивалю виступили: ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» та Золочівський МЦ ФЗН «Спорт для всіх», за сприяння управління фізичної культури та спорту ЛОДА.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА