На головну > Новини > Львівщина прийматиме національні змагання з триатлону

Львівщина прийматиме національні змагання з триатлону

05 Квітень 2019

12 квітня 2019 року в басейні Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України   (вул. Клепарівська,39-а) стартує відкритий чемпіонат України з триатлону в приміщеннях. А вже наступного дня розпочнуться велоперегони на ділянці автошляху вул. Мазепи (с.Поршна, Пустомитівський р-н) – вул. Дачна (с.Липники, Пустомитівський р-н).

Змагання проводяться Міністерством молоді та спорту України, за вагомого сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації триатлону України, Львівської обласної федерації триатлону та Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України.

До організації також задіяні структурні підрозділи обласної державної адміністрації та представники служб інших Міністерств уряду:

- департамент охорони здоров’я облдержадміністрації;
- управління патрульної поліції у ,Львівській області;
- головне управління МВС України у Львівській області та інші.

Очікується участь понад 200 найсильніших триатлоністів різних вікових груп, які представлятимуть 10 областей України та м.Київ.

Головний суддя змагань, суддя національної категорії, віце-президент федерації триатлону Львівщини – Анатолій Шевчук

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ:

12 квітня
Плавання. Басейн 25м-закритий
09.00 -Пуск в басейн та розминка першого потоку
09.30 - Старт I-го запливу на дистанції 0.1 км (юнаки), 0.3 км (дорослі, юніори).

13 квітня
Велоперегони. 09.00.- 09.20. Транзитна зона для I-го старту.
09.30. Старт I-го заїзду на дистанції 4.0 км велогонка (старт ІІ-го і подальших заїздів орієнтовно через кожні 40 хв.)

14 квітня
Біг. 09.00.- 09.30. Розминка.
09.40 – Старт I-го забігу на 500м (юнаки).
Старт ІІ-го і подальших забігів орієнтовно через кожні 40 хв.)
14.00 Нагородження призерів та переможців змагань
15.00 Від'їзд учасників до місць проживання.

Владлен Новаковський - старший тренер збірних команд України
з олімпійських видів спорту у Львівській області