На головну > Новини > Команда важкоатлетів Львівщини U-20 – найсильніша в Україні

Команда важкоатлетів Львівщини U-20 – найсильніша в Україні

01 Квітень 2019

Впродовж, 24 – 29 березня 2019 року в Коломиї відбувався Чемпіонат України серед юніорів віком до 20 років.

У цьогорічних змаганнях боролись понад 230 атлетів з 20 регіонів України. Львівську область представляло 10-ть хлопців і 3-є дівчат.

Услід за успіхом юнаків Львівщини, які перемогли у командній боротьбі в лютому цього року, наші юніори не залишили шансів суперникам й цього разу, здобувши перемогу (548,5 очок). Другими стали важкоатлети Хмельницької області (496 оч.), а третіми – Запорізької області (390 оч.).

Чемпіоном України у ваговій категорії до 102 кг став 17-річний Богдан Гоза, встановивши при цьому ще 2 рекорди України серед юнаків до 17 років: у поштовху 186 кг та у двоборстві 341 кг. У тій самій ваговій категорії другим став Данило Мочернюк із сумою двоборства 310 кг.

Срібним призером у ваговій категорії до 81 кг став Анатолій Горідько. В активі нашого спортсмена також перше місце у ривку.

На другій позиції фінішував Тарас Кінах у ваговій категорії до 109 кг та вперше виконав норматив майстра спорту України!

Третім став Ельтибар-Олег Махмудов у ваговій категорії до 73 кг та 2 місце у ривку.

Знову відзначився двома рекордами України серед юнаків молодий львівський спортсмен Юрій Гринчук. У поштовху він підкорив 151 кг та у сумі двоборства 266 кг. В активі спортсмена також мала «бронза» у поштовху у ваговій категорії до 73 кг.

Також малі «бронзові» нагороди у поштовху вибороли – Володимир Галій у в/к до 67 кг та Дмитро Клецко у в/к до 89 кг.

Також у особистій першості 4 місце посів самбірський спортсмен Максим Кузьмович у ваговій категорії до 81 кг та вперше виконав норматив майстра спорту України.

Серед дівчат успішним виявився виступ Ольги Леонович. У ваговій категорії до 87 кг наша важкоатлетка виборола 3 місце. Команда дівчат посіла 11 місце з 20 представлених.

За результатом виступів троє спортсменів Львівщини відібрані для участі у міжнародних стартах серед юнаків та юніорів у 2019 році.

Технічні результати виступів хлопців:

Богдан Гоза – 1 місце (тренери – Гентош А., Гентош В.) СДЮШОР-1 МОН; вагова категорія до 102 кг.

Данило Мочернюк – 2 місце (тренери – Мартинюк Я., Дребіт А.) КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо; вагова категорія до 102 кг.

Анатолій Горідько – 2 місце (тренери – Плюта В, Кінарьов В., Тузяк С.) КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо; вагова категорія до 81 кг.

Тарас Кінах – 2 місце (тренери – Рекша В., Бутенко Ю.) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак; вагова категорія до 109 кг.

Ельтибар-ОлегМахмудов – 3 місце (тренери – Єсін С., Кононенко В.) СДЮСШОР «Веслярик» ФСТ Колос; вагова категорія до 73 кг.

Дмитро Клецко – 5 місце (тренери – Плюта В, Кінарьов В., Тузяк С.) КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо; вагова категорія до 89 кг.

Володимир Галій – 5 місце (тренери – Гентош А., Гентош В., Косів О.) СДЮШОР-1 МОН; вагова категорія до 67 кг.

Володимир Котельчук – 6 місце (тренери – Гентош А., Гентош В., Косів О.) СДЮШОР-1 МОН; вагова категорія до 61 кг.

Юрій Гринчук – 6 місце (тренери – Рекша В., Юркевич Г., Бутенко Ю.) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак; вагова категорія до 73 кг.

Віталій Терлак – 6 місце (тренери – Гентош А., Гентош В.) СДЮСШОР-1 МОН; вагова категорія до 89 кг.

Технічні результати виступів дівчат:

Ольга Леонович – 3 місце (тренери – Косів О., Товстоног О.)  КДЮСШ «ім. Ю.Кутенка» ЗСУ; вагова категорія до 87 кг.

Марія Куц – 7 місце (тренери – Товстоног О., Константинова С.) КДЮСШ «ім. Ю.Кутенка» ЗСУ; вагова категорія до 45 кг.

Маргарита Закашевська – 7 місце (тренери – Плюта В, Кінарьов В., Тузяк С.) В/к до 76 кг. КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо; вагова категорія до 76 кг.

За інформацією Львівської обласної федерації важкої атлетики Львівської області