На головну > Новини > Львівські каратисти вибороли золоті та бронзові нагороди на чемпіонаті Європи в Іспанії

01 Квітень 2019

З 28 до 31 березня в іспанській Гвадалахарі відбувся 54-й чемпіонат Європи з карате,   в якому Україну представляли 17 спортсменів, з них троє львів’ян.

Станіслав Горуна виборов «бронзу» в малому куміте у категорії до 75 кг. А каратистки Галина Мельник і Діана Шостак стали чемпіонками Європи у командному куміте.

За підсумками чемпіонату Європи збірна команда України посіла п’яте загальнокомандне місце.

Вітаємо львівських спортсменів та головного тренера збірної України Антона Нікуліна з успішним виступом!

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА