На головну > Новини > Олександр Чернобай – чемпіон України з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору

27 Березень 2019

Впродовж, 22-24 березня у Рівному відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з вадами зору.

На цих змаганнях успішно виступили львівські спортсмени – Олександр Чернобай (тренер – Іван Король) та Андрій Станько (тренери – Віктор Погребінський та Роман Дорохін).

Олександр Чернобай здобув золоті медалі: з пауерліфтингу (сума 632,5 кг) та жиму (результат – 165 кг) у ваговій категорії до 90 кг.

Андрій Станько здобув срібні медалі: з пауерліфтингу сума 615 кг та жиму (результат 155 кг) у ваговій категорії до 100 кг.

Також Олександр Чернобай виборов «срібло» в абсолютній першості з жиму лежачи (результат – 106,34).

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА