На головну > Новини > Львівські підприємці та активісти зустрінуться у благодійному турнірі з міні-футболу заради підтримки важкохворих дітей

25 Березень 2019

6 квітня 2019 року на території 5-го корпусу Львівського інституту банківської справи, що у Львові на вулиці Жовківській, 53,   відбудеться благодійний турнір з міні-футболу серед команд підприємців та громадських організацій.

Організатором турніру виступила Студентська Рада Львова, за інформаційної підтримки управління фізичної культури та спорту ЛОДА.

Як зазначають організатори, метою події є об’єднати зусилля задля підтримки важкохворих дітей шляхом організації благодійного міні-турніру з футболу. Зібрані кошти будуть передані Всеукраїнському благодійному фонд «Серце до серця» для закупівлі обладнання для дітей ізвродженими вадами серця.

Реквізити: ПриватБанк 5168 7551 0427 4671.

Реєстрація учасників за посиланням: https://bit.ly/2ufkeLz

Контактні особи: Микола Апетик - 0983213023 та Ярема Михайло – 0977046270.

Гасло турніру – «Одне таке просте хобі як футбол - об'єднує мільйони людей!»

Прес-служба

Управління фізичної культури