На головну > Новини > На Львівщині відбулось традиційне масове сходження на гору Говерлу «ГОВЕРЛЯНА-2019»

23 Березень 2019

Сходження відбулось сьогодні, 23 березня, а сама подія об‘єднала понад 100 учасників.

Організатором «ГОВЕРЛЯНИ» виступили: управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації спільно з обласною федерацією спортивного туризму та туристсько-альпіністським центром «Скеля».

На вершині Українських Карпат учасників привітав начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім’як та подякував за гарт та незламний дух.

Довідково:
За даними Вікіпедії, Говерла — найвища вершина Українських Карпат і найвища точка України, висота якої складає 2061 м над рівнем моря. Розміщена в гірському масиві Чорногора, на межі Яремчанської міськради Івано–Франківської області та Рахівського району Закарпатської області за 17 кілометрів від кордону з Румунією. Назва походить із румунської howirla, що означає «важкопрохідне підняття».

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА