На головну > Новини > Чемпіонат з фігурного катання на ковзанах стартував на Львівщині

Чемпіонат з фігурного катання на ковзанах стартував на Львівщині

23 Березень 2019

23 - 24 березня 2019 року на Льодовій арені в місті Новояворівськ відбувається відкритий чемпіонат Львівської області з фігурного катання на ковзанах.

Вітальні слова та побажання учасникам змагань висловили: заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Андрій Тур, голова Федераці фігурного катання Львівської області Оксана Вацеба, голова Відділення НОК у Львівській області Юрій Турянський, голова Федераці хокею Львівщини Микола Романюк та провідний тренер з фігурного катання Сюзанна Хачатрян.

У чемпіонаті беруть участь 259 спортсменів, які змагаються у юнацьких та юніорських вікових категоріях. Зокрема, група «А» (діючі спортсмени) - одиночне катання, спортивні танці на льоду, спортивні пари та група «В» (аматори) - одиночне катання.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА