На головну > Новини > «Розвиток спорту – пріоритет, який працює на добробут громади», – Роман Филипів


«Розвиток спорту – пріоритет, який працює на добробут громади», – Роман Филипів
Сьогодні, 22 березня, під головуванням заступника голови Львівської ОДА Романа Филипіва    відбулась нарада з керівниками галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення.

Відповідно до порядку денного учасники розглянули питання щодо будівництва спортивних майданчиків у 2019 році, підсумків Комплексних ігор Львівщини 2018 року та розвиток видів спорту за субрегіональним принципом.

Заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів, підкреслив важливість розвитку будівництва футбольних полів, спортзалів, басейнів тощо. 
«Кожен у своєму районі чи громаді має опікуватися спортом заради України, і майбутнього наших дітей», – зазначив Роман Филипів.

Також він окреслив основні механізми розвитку фізкультурно-масового спорту на Львівщині, шляхом створення осередків та залучення все більше дітей до занять різними видами спорту.

Начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, розповів, що цьогоріч розвиток фізкультурно-масового спорту в області відбуватиметься за субрегіональним принципом.

Зокрема, здійснюватиметься промоція та покращення кадрового потенціалу задля підтримки видів спорту, що традиційно розвиваються на кожній території.

Наприкінці наради було відзначено переможців та призерів комплексних змагань, за програмою XXVII спортивних Ігор Львівщини.

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА