На головну > Новини > На Львівщині відбувся відкритий чемпіонат зі спортивного орієнтування

На Львівщині відбувся відкритий чемпіонат зі спортивного орієнтування

19 Березень 2019

16-17 березня 2019 року за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації   та обласної федерації спортивного орієнтування, у Львові відбувся Відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного орієнтування серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат.

У чемпіонаті брали участь 97 спортсменів, які представляли 11 команд. Серед них: ДЮСШ «Юність», ДЮСШ-6, ДЮСШ-9, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ТКЦ «Княжий»,  Урсул, м. Рава-Руська, м. Вінниця, СК Наш Клуб, LeO-Team, Хандлопекс.

Чемпіонами Львівської області у різних вікових групах стали:

16 березня (довга дистанція):

Жінки, дівчата- Катерина Дзема, Вероніка Голомовза, Тетяна Самотей, Діана Шварик, Ліля Пізяк, Тереза Семприх, Евеліна Солук, Злата Бачинська.

Чоловіки, юнаки– Сергій Бабич, Роман Борис, Володимир Янков, Назар Сапрун, Володимир Обарянчик, Єгор Рожков, Роман Хоміцький,

17 березня (середня дистанція):

Жінки, дівчата - - Катерина Дзема, Вероніка Голомовза, надія Маланчук, Дарина Чос, Ліля Пізяк, Тереза Семприх, Евеліна Солук,  Злата Бачинська.

Чоловіки, юнаки – Михайло Тесленко, Максим Шешацький, Володимир Янков, Назар Сапрун, Антон Підгребельний, Єгор Рожков, Вадим Кущик.

Суддівство здійснювали: головний суддя змагань – Юрій Бадан (м. Львів) та головний секретар змагань – Роман Чепіль  (м. Львів).