На головну > Новини > Львівські майстри кульової стрільби - чемпіони Європи у вправах з пневматичної зброї

19 Березень 2019

16-25 березня 2019 року в місті Осієк (Хорватія) триває чемпіонат Європи зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї.

В першій дисципліні чемпіонату Європи зі стрільби з пневматичної зброї український дует - Яна Чучмарьова (Львівська область) та Ігор Соловей (Херсонська обл.) у фінальній стрільбі з різницею у 10,3 бала від найблищих суперників, здобувають беззаперечну перемогу в командній стрільбі з пістолета, в категорії серед мікс-команд юніорів та титул чемпіонів Європи.

В командному заліку серед юніорок у стрільби з пневматичної гвинтівки Сніжана-Софія Пакліковська (Львівська область) разом з партнерками по команді Скориною Веронікою (Дніпропетровська обл.) та Сідоренко Валерією (м.Київ) - встановили новий рекорд Європи у цій дисципліні, посівше І місце в кваліфікації.

Завдяки блискучій стрільбі у кваліфікації Сніжана-Софія Пакліковська виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з вдалим виступом та зичимо нових звершень й перемог!!!

Владлен Новаковський - старший тренер збірних команд України з олімпійських видів спорту у Львівській області