На головну > Новини > На Львівщині триває юнацький чемпіонат з футзалу

На Львівщині триває юнацький чемпіонат з футзалу

12 Березень 2019

12-13 березня на території спортивно-оздоровчого комплексу "Інтерспорт"   відбувається чемпіонат з футзалу серед юнаків та дівчат 2004-2007 р.р., організатором якого виступила ГО «Львівська територіальна організація ВФСТ «Колос».

У змаганнях беруть участь понад 250 спортсменів, які представляють 20 команд з 9 районів Львівської області.

Заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Андрій Тур та голова Львівської територіальної організації ВФСТ «Колос» Лілія Білінська нагородили переможців та призерів чемпіонату серед юнаків та побажали не зупинятись на досягнутому.

Завтра, 13 березня, у чемпіонаті змагатимуться дівчата. Початок фут зальних поєдинків о 10 год.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА