На головну > Новини > Львівські стендовики серед переможців Кубку України «Кубок Галичини»

Львівські стендовики серед переможців Кубку України «Кубок Галичини»

11 Березень 2019

На базі стрілецького стенду Львівської школи вищої спортивної майстерності, що на Кортумовій горі (вул. Єрошенка, 34) завершився  Кубок України зі стрільби стендової - «Кубок Галичини». Цьогоріч в змаганнях прийняли участь  86 спортсменів, які представляли  12 областей України та м. Київ.

Переможцем Кубку України на круглому стенді (skeet) став представник київщини Георгій Іпатов (ЦОП), випередивши свого суперника у фіналі одесита Олексія Науменка. ІІІ місце у Сергія Доріна (Миколаївська обл.)

У жінок найвлучнішою виявилась Ірина Маловічко з  Одеси. На ІІ місці також представниця Одеської області  - Вікторія Мільчева, ІІІ місце за харків’янкою  - Оксаною Слюсаренко.

Найсильнішим юніором на круглому стенді став Олександр Фролов з Харкова. ІІ місце – Хижняк Євген (Дніпропетровська обл.), ІІІ місце в одесита Олександра Дмитрієва.

Серед юніорок на круглому стенді кращою стала Грачьова Мілана з Одеси. ІІ місце – Бартишева Валерія, ІІІ місце - Бартишева Олександра обидві представниці Харківської області..

Переможцем Кубку Галичини на траншейному стенді став ігор Тєльний (Київська обл.), другу позицію  обійняв одесит В’ячеслав Науменко), а трійку кращих замкнув львів’янин  Олександр Білько (ШВСМ/ЦОП)у його активіІІІ місце.

Ще одну нагороду до скарбнички львівської області додав Ростислав Маркевич (ЗСУ/КДЮСШ СКА) здобувши ІІ місце у своїй віковій групі - юніори на траншейному стенді. Переможцем у цій дисципліні став представник Київщини – Михайло Органіщук, ІІІ місце – у Олексія Клєкова (м.Київ).

У жіночих змаганнях на траншейному стенді перше місце здобула львів’янка Охотська Олена (ШВСМ/ЦОП), на ІІ місці  ще одна юна представниця Львівщини Булгакова Надія (ШВСМ/ЦОП), на ІІІ місці – Данілова Юлія (Київська).

Владлен Новаковський- старший тренер

збірних команд  України  з олімпійських видів спорту

у Львівській області