На головну > Новини > Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лука серед юніорок

Жанна Наумова – чемпіонка Європи зі стрільби з лука серед юніорок

04 Березень 2019

Нещодавно в турецькому Самсуні відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів   , за підсумками якого львівські лучники вибороли 1 золоту та 3 срібні нагороди.

В особистих змаганнях Жанна Наумова здобула титул чемпіонки Європи зі стрільби з лука серед юніорок.

Також в командних змаганнях Жанна Наумова та Олександра Кукурузяк здобули срібні нагороди серед юніорок. І ще одне «срібло» приніс до скарбнички збірної виборов Юрій Гавелко серед чоловіків.

Зазначимо, у цьому чемпіонаті національна збірна команда України посіла ІІІ загальнокомандне місце. В їхньому активі: 6 нагород, з яких 2 золоті, 3 срібні та 1 бронзова.

До слова, володарі нагород Чемпіонату Європи зі стрільби з лука в приміщенні прибули сьогодні до Львова нічним експресом.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА