На головну > Новини > Понад 100 шахістів змагаються у турнірі «Пам’яті Небесної Сотні та Героїв АТО» на Львівщині

03 Березень 2019

Сьогодні, 3 березня, у львівському ресторані «Соната» відбувається ІV Відкритий шаховий турнір «Пам’яті Небесної Сотні та Героїв АТО».

У турнірі змагаються 140 шахістів із різних областей України. Зокрема, учасники бойових дій, юнаки та дівчата 2009 р.н. і молодші, юнаки та дівчата 2005 р.н. і молодші, ветерани 65+ та спортсмени з інвалідністю.

На урочисте відкриття завітали: начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, представник громадської організації «Розвиток громади» Андрій Федуняк, сестра Героя Небесної Сотні Романа Сеника Леся Лисак, міжнародний гросмейстер з шахів, голова тренерської комісії ФІДЕ, представник Львівської обласної шахової федерації Адріан Михальчишин. Також вітальне слово та побажання учасникам висловив отець Ярослав.

Суддівство змагань здійснюють – головний суддя Іван Ільницький та головний секретар Артем Хрипач. За підсумками турніру будуть нагороджені 10 кращих шахістів. Окремо відзначатимуть кращих шахістів серед учасників бойових дій, юнаків і дівчат, ветеранів та спортсменів з інвалідністю.

Організатором турніру виступила громадська організація «Розвиток Громади, Львівська обласна шахова федерація, за сприяння управління фізичної культури та спорту ЛОДА

📇Відділ спорту та проведення заходів

управління фізичної культури та спорту

Львівської облдержадміністрації