На головну > Новини > На Львівщині триває підготовка до проведення відбіркових турнірів Євро-2020

На Львівщині триває підготовка до проведення відбіркових турнірів Євро-2020

01 Березень 2019

Сьогодні, 1 березня, на стадіоні «Арена Львів» відбулась виїзна нарада щодо підготовки до проведення матчів третього та четвертого   відбіркового турніру Євро-2020.

У нараді брали участь: державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов, заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, директор ДП «Арена Львів» Юрій Майборода та представник підрядної організації ТОВ «Енго».

Відповідно до рішення виконкому Федерації футболу України, матчі відбору Євро-2020 відбудуться на стадіоні «Арена Львів» вже у червні цього року. Зокрема, 7 червня збірна команда України зіграє з командою Сербії, а 10 червня – з Люксембургом.

Зараз на стадіоні тривають роботи з демонтажу старого газону. Як зауважують експерти, завдяки найновішій технології експлуатація газону буде значно тривалішою.

Роботи щодо заміни газону здійснює Товариство з обмеженою відповідальністю «Енго». Загальна вартість робіт становить 7 млн. грн.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА