На головну > Новини > "Люди спорту": на Львівщині стартувало відзначення кращих спортсменів (+відеотрансляція)


"Люди спорту": на Львівщині стартувало відзначення кращих спортсменів (+відеотрансляція)


28 Лютий 2019


Сьогодні, 28 лютого, у глядацькій залі Будинку науки і техніки відбувається урочиста церемонія   відзначення кращих спортсменів, меценатів галузі та організаторів спортивних подій Львівщини «Люди спорту 2018».

Участь у заході взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

"Сьогодні ми відзначаємо переможців, тих людей, які є нашими символами та обличчями. Ви ті люди, які мають шалений трепет у серцях, коли піднімаєтеся на п'єдестали і звучить Гімн України та у небо знімається синьо-жовтий стяг. У день, коли ми відзначаємо найкращих, хочу, щоб ми ми усі разом подякували тим, хто дав нам можливість бути у цьому залі. Це перш за все наші українські воїни, які за тисячі кілометрів від Львова бережуть нашу честь та гідність і боронять нашу землю. Давайте подякуємо їм за те, що ми є тут", - зазначив очільник Львівщини.

Відтак, у межах заходу «Людей спорту» відзначать у 13 номінаціях.

Зокрема, «Відкриття року», «Найкраща спортивна школа», «Федерація року», «Кращий центр «Спорт для всіх», «Розвиток спортивно-рекреаційної інфраструктури», «Спортивно-іміджевий проект», «Промоція спорту», «Меценат спорту», «Військові в спорті», «Сильні духом», «Команда року», «Спортсмен року», «Тренер року».

Голова Львівської обласної державної адміністрації оголосив переможця у номінації «Відкриття року». Нею стала Христина Погранична - срібна призерка ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор з художньої гімнастики.

У кожній номінації переможці отримають ексклюзивні авторські нагороди, а лауреати – дипломи ручної роботи.

Музичний супровід здійснюватиме сучасний львівський гурт ДикоBrass.

Трансляція церемонії нагородження відбуватиметься на YouTube-каналі «НАЖИВО Production» та на офіційній Facebook-сторінці управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації .

Зазначимо, що організатор заходу - управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. 

Джерело: loda.gov.ua