На головну > Новини > На Львівщині розвиватимуть інклюзивний спорт та відкриватимуть нові спортивні об'єкти

23 Лютий 2019

У Львівській області розвиватимуть інфраструктуру спорту та дозвілля.   Про це сьогодні, 23 лютого, повідомили під час Ради регіонального розвитку області за участі керівництва держави.

Зокрема, у планах на наступні три роки - розвиток інклюзивного спорту.

«За два останніх роки ми збудували більше ста спортивних майданчиків і не плануємо на цьому зупинятися. Кожен третій населений пункт Львівщини буде мати новий спортивний об’єкт», - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Відтак, на Львівщині у майбутньому з'явиться 195 об'єктів спортивної інфраструктури.

Окрім того, планах на 2019 – 2021 роки також розвиток активного дозвілля і туризму, підтримка професійних спортсменів.

Джерело: loda.gov.ua .