На головну > Новини > У Жовкві триває традиційний міжнародний турнір з настільного тенісу

У Жовкві триває традиційний міжнародний турнір з настільного тенісу

20 Лютий 2019

20 лютого у спеціалізованому залі з настільного тенісу «LIRS», що у Жовкві на вул. Воїнів УПА, 22-А,   відбулось урочисте відкриття міжнародного турніру з настільного тенісу «LIRS OPEN».

Цей турнір Львівщина проводить дев’ятий рік поспіль. У змаганнях беруть участь майже 500 спортсменів віком від 5 до 70 років, які представляють Україну, Польщу, Молдову та Білорусь.

З вітальним словом до учасників змагань виступили: начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, голова Львівської обласної федерації настільного тенісу Віталій Синчук, завідувач сектору молоді та спорту Жовківської РДА Ольга Калиновська та президент клубу з тенісу настільного «LIRS» Ігор Скоропад.

Варто зазначити, що турнір «LIRS OPEN» відбувається в рамках низки обласних заходів, присвячених пам`яті Героїв Небесної Сотні.

Змагання триватимуть до 24 лютого 2019 року.