На головну > Новини > Вдруге на Львівщині відбувся чемпіонат України з шахів серед духовенства


Вдруге на Львівщині відбувся чемпіонат України з шахів серед духовенства


19 Лютий 2019


У суботу, 16 лютого 2019 року в читальній залі Львівського державног університету фізичної культури відбувся II-й екуменічний чемпіонат України з шахів серед духовенства.   

Організатором змагань виступив Центр душпастирства розвитку фізичної культури і спорту Львівської архиєпархії УГКЦ та Львівський державний університет фізичної культури, за сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, ГО «Спортивно-оздоровчий клуб «Самурай», ГО «Львівські шахи» та ДЮСШ «Дебют».

Учасників привітав керівник Центру душпастирства розвитку фізичної культури і спорту Львівської архиєпархії УГКЦ о. Михайло Цегельський, зазначивши, що турнір приурочено до п’ятої річниці вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Чемпіонат відбувся за швейцарською системою в дев’ять турів.

На першій сходинці у трійці лідерів турніру – кандидат в майстри спорту з шахів о. Віктор Квасній (Чин Св. Василія Великого); на другій – о. Михайло Цегельський (Львівська Архиєпархія УГКЦ); на третій – Валерій Купчак (Львівська духовна семінарія).

З результатами змагань можна ознайомитись за лінком: http://chess-results.com/tnr415227.aspx?lan=11&art=1&rd=9

 

За матеріалами, Центру душпастирства розвитку фізичної культури і спорту Львівської архиєпархії УГКЦ