На головну > Новини > Львівські «Барком-Кажани» втретє володарі Кубку України серед чоловічих команд з волейболу

14 Лютий 2019

Сьогодні, 14 лютого, у Палаці спорту «Галичина» відбувся фінальний матч за Кубок України   серед чоловічих команд з волейболу сезону 2018-2019 між ВК «Барком-Кажани» та ВК «Серце Поділля».

У напруженій боротьбі львівські «Барком-Кажани» здолали вінницьке «Серце Поділля» з рахунком 3:0 за сетами. Відтак, втретє стали чемпіонами України серед чоловічих команд з волейболу!

На церемонії нагородження були присутні почесні гості: президент Федерації волейболу України Михайло Мельник, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, голова Федерації волейболу Львівської області Володимир Левків, голова Відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський.

Нагадаємо, цьогоріч серед учасників «фіналу чотирьох» Кубку України змагались: ВК«Барком-Кажани», вінницьке «Серце Поділля», «МХП-Вінниця» та ВК «Політехнік-Одеса».

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА