На головну > Новини > Юнацька команда важкоатлетів Львівщини – найсильніша в Україні

Юнацька команда важкоатлетів Львівщини – найсильніша в Україні

11 Лютий 2019

З 4 до 9 лютого 2019 року в Харкові відбувся Чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком до 17 років та чемпіонат України серед учнів ДЮСШ віком до 18 років.

На цих чемпіонатах змагалось майже 250 юних важкоатлетів з різних куточків України. Львівську область представляли 2-є дівчат і 7-ро хлопців.

З перших виступів важкоатлети Львівщини у різних вагових категоріях здобували нагороди чемпіонату України.

Успішним був виступ 14-річної важкоатлетки Марії Куц. Минулорічна рекордсменка України й цього року потішила покращенням рекорду в ривку (38 кг) серед дівчат віком до 15 років та виборола «срібло» у ваговій категорії до 40 кг серед дівчат віком до 17 років.

Серед юнаків найкраще виступили – Юрій Гринчук та Богдан Гоза, які стали переможцями у 73 та 102 вагових категоріях відповідно.

Юрій Гринчук зібравши суму двоборства 262 кг, випередив на 32 кг найближчого конкурента. Окрім цього, піднявши у поштовху 146 кг львівський рекордсмен встановив новий рекорд України серед юнаків віком до 17 років!

Не залишив суперникам жодних шансів на боротьбу у ваговій категорії до 102 кг капітан команди Львівщини, багаторазовий чемпіон та рекордсмен України Богдан Гоза. Зібравши у двоборстві 331 кг, Богдан аж на 136 кг випередив найближчого конкурента з Донецької області та став найсильнішим важкоатлетом серед усіх спортсменів цього чемпіонату.

У ваговій категорії до 55 кг Володимир Котельчук з Жидачева зміг вибороти срібні нагороди з результатом 178 кг у двоборстві. Також жидачівський важкоатлет Олександр Пелех виборов «срібло» у ваговій категорії до 61 кг.

А бронзовим призером змагань у ваговій категорії до 73 кг став Юрій Гондзьо із результатом 226 кг у двоборстві.

За підсумками змагань, команда юнаків Львівської області зі значною перевагою виборола I-ше місце (253,5 оч.). Другими стали представники Луганщини із 184,5 оч., а третіми господарі змагань – важкоатлети Харківщини із 177,5 оч.

Технічні результати виступів дівчат:

Марія Куц – 2 місце (тренери – О. Товстоног, С. Константинова) КДЮСШ «ім. Ю.Кутенка» ЗСУ;

Вікторія Гринчук – 10 місце (тренер – В. Рекша) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак.

Технічні результати виступів хлопців:

Юрій Гринчук – 1 місце (тренери – В. Рекша, Г. Юркевич) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак; вагова категорія до 73 кг.

Богдан Гоза – 1 місце (тренери – А. Гентош, В. Гентош) СДЮСШОР-1 МОН; вагова категорія до 102 кг.

Володимир Котельчук – 2 місце (тренери – В. Гентош, О. Косів) СДЮСШОР-1 МОН; вагова категорія до 55 кг.

Олександр Пелех – 2 місце (тренер – Ю. Лишега) СДЮСШОР «Веслярик» ФСТ Колос; вагова категорія до 61 кг.

Юрій Гондзьо – 3 місце (тренери – А. Гентош, В. Гентош) СДЮСШОР-1 МОН; вагова категорія до 73 кг.

Ростислав Тимофтевич – 7 місце (тренер – Єсін С.) СДЮСШОР «Веслярик» ФСТ Колос; вагова категорія до 61 кг.

Віталій Баранкевич – 12 місце (тренер – Ю. Лишега) СДЮСШОР «Веслярик» ФСТ Колос; вагова категорія до 55 кг.