На головну > Новини > Спортсмени-автомобілісти України змагаються в авторалі «Зимові Вершини»

Спортсмени-автомобілісти України змагаються в авторалі «Зимові Вершини»

09 Лютий 2019

Впродовж, 8-9 лютого, триває І етап ралі «Зимові Вершини», які вже вп’яте проводяться на території Дрогобицького, Сколівського та Турківського районів.

У ралі беруть участь екіпажі з Київської, Львівської, Закарпатської та Дніпропетровської областей.

Головною унікальністю цього етапу є швидка снігова траса у високогір҆ ї Карпат. Зокрема, сьогодні у селищі Урич Львівської області на старт перегонів вийшли учасники першого етапу Національної ралійної серії “Кубок Карпат".

Варто зазначити, що маршрут першого етапу нового сезону прокладений трасою «Ралі Галіція» зразка 2017 року: Урич – Перепростиня – Новий Кропивник – Коротичі – Ластівка. Загальна дистанція становить 92,8 км. Загальна кількість спеціальних ділянок – 4, а їх довжина – 91,2 км.

Змагання проводитимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України, за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, за сприянням Дрогобицької, Сколівської та Турківської райдержадміністрацій, Галицького Автомобільного Клубу та Міжнародної Асоціації Автомілістів Прикарпаття (МААП).

Суддівство змагань здійснює голова Галицького Автомобільного Клубу, суддя національної категорії Сергій Єженков.