На головну > Новини > Біатлоністка Юлія Городна виборола право участі в юнацькому олімпійському фестивалі в Сараєво

06 Лютий 2019

Вихованка обласного центру олімпійської підготовки із зимових видів спорту (м. Новояворівська)   Юлія Городна змагатиметься у ХІV зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який цьогоріч відбудеться 9 - 16 лютого в місті Сараєво  (Боснія та Герцеговина).

Юлія єдина біатлоністка з Львівщини, яка виборола право участі в цьому фестивалі, завдяки успішному виступу (27 січня 4 лютого 2019 року) на юніорському чемпіонаті світу з біатлону в словацькому місті Брезно-Осрблі.

Змагаючись вперше на таких представницьких змаганнях, Юлія Городна (тренер – Андрій Іващишин) показала в складі збірної команди України хороші результати серед дівчат.

В індивідуальній гонці посіла 35 місце, в естафеті – 13-те, спринті – 30-те та в гонці переслідуванні виборола 14 місце.

До слова, збірна команда України з біатлону здобула на світовій юніорській першості 5 місце в загальному медальному заліку.
Вітаємо юну біатлоністку та її тренера, й бажаємо не зупинятись на досягнутому!

Джерело: loda.gov.ua